Hakiki Bitlis karakovan bali

Hakkımızda

thumb
GEÇMİŞİMİZ
icon

Bitlis’in Hizan ilçesinde 1950’li yıllarda üretime başladığımız karakovan ballarımızın kalitesini her geçen gün biraz daha ileriye taşıdık. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim anlayışımızdan ödün vermeden günümüzde çok güzel dönütler ile binlerce müşteriye ulaşmış bulunmaktayız. Müşterilerimizden bu kadar güzel dönütler almamız işimize ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir. Bundan sonra da bu sorumluluğumuzun bilincinde kalarak aynı hassasiyeti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Karakovan dışında bal üretimimiz ve satışımız yoktur. Karakovan peteği ve her şey arı tarafından yapılmaktadır. Karakovan bal üretimimizi 2500 rakımda gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında oğul verirken kaçıp kendilerine ormanda ya da mağaralarda bir yer bulup yapılan ve tesadüfen köylüler tarafından bulunan yabani bal dediğimiz bal da her sene çok az miktarda elimize geçiyor.

En iyi ve özel ürünler

Bitlis’in en iyi ve özel balını özenle üretiyoruz.

Doğallık koruma altında

Ürünlerin doğallıklarını bozmadan müşterilerimize ulaştırıyoruz.

İletişim
seal

MİSYONUMUZ

Kaliteli , güvenilir ve doğal üretim ile üretimde ve hizmette kalite anlayışına süreklilik kazandırarak ve bunların yanı sıra insana ve çevreye duyarlı öncü ve örnek bir firma olmak. Ülkelerin kalkınması üretime bağlıdır. Biz de üretimle ülkenin ekonomisine katkı sağlamaktan onur duyarız.

VİZYONUMUZ

Kendi sektöründe Bitlis’in en güvenilir firması olma hedefimizi Türkiye’ye ve uluslararası düzeye taşıma çabası içerisindeyiz. Güvenilir ve kaliteli üretimle diğer üretici ve satıcı firmalara örnek teşkil etme ve müşterilerin ürünlerimizi güvenle tüketeceği, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olma gayreti içerisindeyiz.

ÜCRETSİZ KARGO

Tüm siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

100% YERLİ ÜRETİM

Bitliste kendi Kovanlarımızda üretiyoruz.

DOĞAL

Köyümüzde ki kovanlardan alıp sofranıza gönderiyoruz

SAĞLIKLI

Bağışıklığı güçlendirici,doğal enerji verici gibi bilinen daha bir çok hastalığa iyi gelen ballarınızı bizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

author
icon

Ballarımızı sürekli Narin baldan alıyoruz.Balın doğallığı ve kalitesinin yanında müşteriye verilen önem açıkçası benim için çok önemli.Güvenle sipariş edebilirsiniz.

Okan Özdemir
author
icon

Balın nerede yetiştiğini sürekli fotoğraf,video ve canlı yayınlarla görüyoruz dolayısıyla içimiz çok daha rahat siparişlerimizi veriyoruz.Çok memnunuz.Narin bala teşekkür ediyoruz.

Fatma Kaya
thumb
thumb